Cyklistika

Jemně se vine 750 km cyklistických tras a horských stezek skrze mírnou alpskou krajinu Nockberge. Ty nejlépe označené cyklotrasy vás částečně zavedou až na vrcholy a odmění vás dechberoucím výhledem na jižní alpský svět.

Těšte se na široké cyklostezky, rychlé přírodní single traily a nejdelší Flow Country Trail v Evropě – Okamžiky pro nadšence do cyklistiky!


Zážitky z cykloturistiky v Kärntenu

Cyklistika je stále oblíbenější aktivitou po celém Rakousku. To platí i pro oblast nock/bike v Bad Kleinkirchheim: Celkem zde existuje 750 km legálních tras pro všechny úrovně zdatnosti, s celkovým převýšením pro sjezdovou část 2 300 metrů a pro stoupání přes 1 000 metrů.

V této oblasti se můžete těšit také na nádherné silniční cykloturistiky: Pokud si raději vezmete silniční kolo, na Nockberge vás čeká více než 20 tras a jedinečná Nockalmstraße s 52 zatáčkami - nekonečné okamžiky slunečního svitu při stoupání i sjezdu a vzpomínky, které zůstanou.


Mountainbike toulky v Rakousku 

Objevte nejkrásnější cyklostezky Rakouska v Bad Kleinkirchheim a okolí: Když vás volá sportovní dobrodružství, vrcholy Kärntner Nockberge lze ideálně zdolat přímo na horském kole nebo také na elektrokole.

S různými obtížnostmi od lehkých po těžké je pro každou úroveň zdatnosti něco. Zvláštní na oblasti nock/bike Bad Kleinkirchheim: pět jedinečných přírodních single trailů, které zajišťují sluneční okamžiky pro všechny milovníky cyklistiky!


Trasy a výlety 

Objevte nejkrásnější cyklostezky Rakouska v Bad Kleinkirchheim a okolí: 


Flow Country Trail v Bad Kleinkirchheim 

Celkem nás čeká zábava při sjezdu o celkové výšce 1000 metrů, s průměrným sklonem 8 procent na cestě, která je pokrytá štěrkem. Pumpy, zatáčky, menší skoky a strmé zatáčky... Trail měří cca 15km.

Přijeďte si k nám užít nejdelší flow trail v Evropě a nechte se unést adrenalinovými zážitky a panoramatickými výhledy.

Více informací zde:


Zdroj a více informací www.badkleinkirchheim.at a www.badkleinkirchheim.com