Golf

Golfarena Bad Kleinkirchheim nabízí vše, co si golfový nadšenec může přát: Hřiště Golf Bad Kleinkirchheim je zasazeno do mírné alpské krajiny Nockberge a patří mezi nejoblíbenější golfové areály v Korutanech, kde se nachází nejvýše položené golfové hřiště.

Široká fairwaye, uspořádané do klasické osmičkové smyčky, zaujmou nejen členy golfového klubu Bad Kleinkirchheim, ale také všechny hostující hráče, kteří si zde užijí nezapomenutelnou hru. Díky jedinečné výškové poloze můžete zažít čistý golfový zážitek i v letním období.


Golf v Bad Kleinkirchheim:

- 18jamkové hřiště Golfplatz v Bad Kleinkirchheim 

Uspořádáno v klasické osmičkové smyčce 

- V kulinářských špičkách vás čeká restaurace Bad Kleinkirchheim s terasou na slunci 

- Mimo hřiště: Čistá relaxace v Termální Römerbad a rodinné & zdravotní termální lázně St. Kathrein 

- Atraktivní nabídky Greenfee v Bad Kleinkirchheim 

- Rozmanité hřištní dráhy s širokými fairwayi v Golfová arena Bad Kleinkirchheim 

- Golf s psem – čtyřnozí přátelé jsou také vřele vítáni 

- Rodinné golfové hotely pro dokonalou golfovou dovolenou 

- Nejvýše položené golfové hřiště v Korutanech  


Tam, kde se v zimě běžkují běžkaři, tam si v létě golfoví dovolenkáři užívají svá kola. 18-jamkové mistrovské hřiště "Kaiserburg" patří již několik let mezi nejúchvatnější golfová zařízení v Rakousku.

Stará mlýnice vás uvítá s mnoho atmosférou, na přibližně 60 hektarech vám Golfarena Bad Kleinkirchheim nabízí rozmanité hřiště s širokými fairwayi v klasické osmičkové smyčce. Také psi jsou na golfovém hřišti Bad Kleinkirchheim vedeni na vodítku vřele vítanými hosty.  

Rozmanitá golfová zábava 

Rozmanitost je na golfovém hřišti Bad Kleinkirchheim zaručena pro začátečníky i profesionály: Vodní překážky, mosty a bunkry, stejně jako dráhy v lese, dělají hru na hřišti Bad Kleinkirchheim jedinečnou. 

Golf uprostřed Nockbergu 

Díky své jedinečné poloze působí golfové hřiště jako nesmírně nekonečná jižní dovolenková atmosféra: svěže zelená péčí udržovaná trávníková plocha, dokonale ladí s nádherným panoramatickým výhledem na Bad Kleinkirchheim a okolní horský svět v Korutanském Nockberge. 


Zdroj a více informací www.badkleinkirchheim.at a www.badkleinkirchheim.com