Kaiserburg

Dolní stanice lanovky Kaiserburg se nachází v 1001 m.n.m., lanovka vás vyveze do nádherných 2055 m.n.m.

Různé varianty.. Prostě co komu sedí :)

Dvousedačková lanovka č. 5 na vrcholek Strohsack (1904m.n.m.n)
Dvousedačková lanovka č. 5 na vrcholek Strohsack (1904m.n.m.n)

Z Kaiserburgu vede až k prostřední stanici (mittlestation) krásná červená sjezdovka č.1 a odtudaž ke spodní stanici vede modrá sjezdovka 1T.

Další možností je na prostřední stanici Kaiserburg (mittlestation) nastoupit do kabinkové lanovky a opět vyjet nahoru na Kaiserburg.

Z prostřední stanice (mittlestation) se také můžete vydat dvousedačkovou lanovkou č. 5 na vrcholek Strohsack (1904m.n.m.n), který zároveň slouží k přejezdu zpět na Maibrunn.

Pro milovníky černých sjezdovek je hned na horní stanici Kaiserburgu možnost přejet na černou sjezdovku č. 3.

Co baví nás?

Kaiseburg
Kaiseburg

Nás nejvíce baví kombinace přejezdu po lesní cestě. Nejen pro děti je tato sjezdovka super na rozježdění. :)

Z Kaiserburgu sjedete červenou sjezdovku č. 2 až k nástupní stanici č. 3 (kotva). Zde se dáte vlevo na lesní cestu, kterávás vyvede na červenou sjezdovku č. 1 k prostřední stanici (mittlestation). Zdese napojíte na modrou sjezdovku č. 1T, po které sjedete ke spodní stanici.

A hurá opět nahoru. :)

Kde si dát něco dobrého na zub?

Germknödel
Germknödel

Na této straně doporučujeme k občerstvení využít buď některou z restaurací na Kaiserburgu - mittlestation a nebo restauraci u výstupu z lanovky Maibrunn.

My sami jsme vyzkoušeli restauraci Waldtratte mountain restaurant, která se nachází v mittlestation (v prostřední stanici) na Kaiserburg a rozhodně doporučujeme jejich: Frittatensuppe, Leberknödelsuppe Germknödel. :)

Šíření fotek bez našeho souhlasu není dovoleno.