Maibrunn

Cesta začíná vždy nad naším apartmánem. 

Pokud se potřebujete na začátek trošku rozjezdit, pak doporučujeme vydat se na modrou sjezdovku, kde je zároveň lyžařská škola a jezdí poma.

Tato sjezdovka zároveň slouží i jako přejezd na nástupní stanici Maibrunn. Je zde pro lyže upravená přejezdová cesta až k lanovce. 

Druhou možností kam se vydat z našeho apartmánu je lesní cesta, kde asi po 100m dorazíte na červenou sjezdovku č. 11 vedoucí také na nástupní stanici Maibrunn. Na konci této sjezdovky je možné odbočit vlevo po modré č. 12 - tato trasa slouží k přejezdu na sjezdovky na druhé straně Badu. 

Zatím zůstaneme na naší straně lyžařského střediska a proto vyjedeme čtyř sedačkovou lanovou na Maibrunn.

Zde jsou tři možnosti:

1. Sjet dolů po červené č. 11 zpět na Maibrunn. Jedná se o 4km dlouhou poměrně širokou sjezdovku, která je vhodná pro středně pokročilé lyžaře. Touto cestou se zároveň budete vždy vracet zpět do apartmánu.

2. Vyjet kotvou ještě o něco víš na Sonnenhang a lyžovat zde.

3. Přejet krátkou lesní cestou na červenou sjezdovku č.7, která vede až k prostřední stanici Kaiserburg. Za dobrých sněhových podmínek je možné i odbočit na černou sjezdovku č.8, která končí na nástupní stanici Kaiserburg.

Kde si dát něco dobrého na zub?

Za nás určitě doporučujeme restauraci Maibrunnhütte, která se nachází u vrchní stanice lanovky. Sami jsme ochutnali Wienerschnitzel mit Pommes Frittatensuppe a rozhodně doporučujeme. :)

FOTOGALERIE

Šíření fotek bez našeho souhlasu není dovoleno.