Rodinné termální lázně St. Kathrein

V klidně teplém termálním vodě si užívat relaxační plavání, soutěžit s dětmi, kdo rychleji sklouzne po skluzavce, nebo strávit den v lázních s rodinou... Rodinné a zdravotní termální lázně St. Kathrein mají největší vodní plochu ze všech korutanských lázní. Vnitřní i venkovní bazény jsou plné sportovních aktivit. 


V termálních lázních najdete širokou škálu zařízení a aktivit, které nabízejí odpočinek, relaxaci a zábavu. 

Termální Bazény:

Lázně mají různé teplé termální bazény, kde si můžete užít teplé vody a relaxovat. Vířivé bazény jsou skvělým místem na uvolnění svalů a duše.

Saunový Svět:

Termální lázně mají 13 saun na třech úrovních. To zahrnuje různé druhy saun, jako jsou finské sauny, bio sauny, parní lázně a další. Saunování může mít pozitivní vliv na zdraví a celkový pocit pohody.

Zábavní Atrakce:

Pro rodiny a ty, kteří hledají zábavu, jsou k dispozici různé vodní atrakce. Můžete se projet po skluzavce, užít si proudy vody ve vodopádech nebo si zahrát ve vodních hrách.

Wellness Areal:

Pro ty, kteří hledají relaxaci a péči o tělo, jsou k dispozici různé wellness procedury. To zahrnuje masáže, kosmetické procedury, manikúru, pedikúru a další. Zde si můžete dopřát svalovou relaxaci a péči o pleť.

Rodinné Atrakce:

Pro děti a rodiny jsou k dispozici oddělené oblasti, kde se děti mohou bavit ve vodě a vodních hrách. To je skvělá volba pro rodinný výlet.

Odpočinkové Místnosti:
Lázně mají odpočinkové místnosti, kde si můžete lehnout, relaxovat a užívat si klidu a ticha. 


Restaurace a Kavárny:

Po relaxaci a zábavě si můžete zajít na občerstvení do restaurace nebo kavárny v areálu lázní.