Sáňkování

Sáňkování je samozřejmě součástí nezapomenutelné rodinné dovolené. Ať už mladí nebo staří, sáňkování je zábava pro každého.

Sáňkování v Bad Kleinkirchheimu

V Bad Kleinkirchheimu jsou 4 přírodní sáňkařské dráhy a 3 ve Feld am See. Na sáňkování se můžete vydat pěšky nebo použít sáňkařské taxi (ideální pro rodiny a skupiny). Naše sáňkařské dráhy patří k nejoblíbenějším v Rakousku. Na každé trati je rustikální chata, která se můžete zahřát a znovu posílit.

Sáňkařské dráhy v regionu Bad Kleinkirchheim

Přírodní sáňkařská dráha na vrcholu hory Wöllaner Nock

Po 20 minutách chůze od vrcholu Wöllaner Nock se vrátí zpět k výchozímu bodu horské stanice Kaiserburg. Délka cca 1km

Sáňkařská dráha k "Falkerthaus" a "Lärchenhütte"

4 km dlouhá sáňkařská zábava od chat dolů do údolí St. Oswald

Sáňkařská dráha na Poldlhütte v St. Oswaldu

4 km dlouhá sáňkařská dráha vede z Poldlhütte po lesní cestě dolů k hostinci Sportalm.

Noční sáňkování v "Unterwirt Hütt'n"

Traktorové taxi vás odveze k chatě, kde se po zastávce vrátíte do údolí na částečně osvětlené sáňkařské dráze. Z bezpečnostních důvodů jsou na saně připevněna světla, aby byla zajištěna bezpečná jízda. Každé pondělí a pátek se na Unterwirt Hütt'n koná zábava. Pozor: Od 10 osob je rezervace požadována na telefonu Hütt'n: +43 (0) 69917198508 

Sáňkařská dráha v Bad Kleinkirchheim v Korutanech Kaiserburg Bob 

Objevte 1,4 km dlouhou sáňkařskou dráhu Kaiserburg v Korutanech Zábava se sáňkováním po celý rok: Na dráze sáňkařského boba, druhé nejdelší horské osmičky v Rakousku, naleznete 36 dvojitých saní, s nimiž sjíždíte 1,4 km dlouhou sáňkařskou dráhu rychlostí až 40 km/h. A to skvělé je: Poté, co úspěšně projedete 26 zatáček a 7 metrů vysoký vývrt v cílové oblasti, budete snadno zase vytáhnuti nahoru pomocí lana.

Sáňkařský bob Kaiserburg mohou samostatně řídit děti od 10 let, což z něj dělá perfektní dobrodružství pro celou rodinu.

Aktuální ceny a otevírací dobu najdete

https://www.badkleinkirchheim.com/bergbahnen-sommer/aktivitaeten/kaiserburg-bob/

Zdroj a více informací www.badkleinkirchheim.at a www.badkleinkirchheim.com