Bad Kleinkirchheim

Bad Kleinkirchheim je malebné lázeňské město v srdci rakouských Korutan. Nachází se ve výšce kolem 1 100 metrů nad mořem v údolí Nockberge, a nabízí dokonalou kombinaci wellness, outdoorových zážitků a alpské atmosféry.

Co nás dělá jedinečnými?

  • Lázeňská tradice: Jméno "Bad" v názvu města značí lázně. Naše lázeňské zařízení využívají blahodárných termálních pramenů, abyste zažili nezapomenutelnou relaxaci a regeneraci.

  • Zimní radovánky: Během zimy se Bad Kleinkirchheim promění v ráj pro milovníky zimních sportů. Sjezdovky různých úrovní náročnosti a moderní lanovky vás zavedou do světa alpského lyžování a snowboardingu.

  • Přírodní krása: Naše poloha v údolí Nockberge znamená jedinečý kontakt s přírodou. V létě vás lákají horské túry a výlety, kde můžete objevovat skalnaté vrcholy a rozkvetlé louky.

  • Golfové dobrodružství: Pro milovníky golfové hry máme připraveno kvalitní 18jamkové golfové hřiště s úchvatnými výhledy na okolní hory.

Prožijte kulturu a gastronomii

V Bad Kleinkirchheim se nejedná jen o zážitky v přírodě. Historický kostel svatého Otučíma je připomínkou naší bohaté kulturní dědictví. Naše restaurace a kavárny vám nabídnou autentickou rakouskou kuchyni a regionální lahůdky.

Plánujte svou dovolenou u nás

Ať už toužíte po aktivním odpočinku nebo relaxačním úniku, Bad Kleinkirchheim má pro vás všechno. 

Přijďte k nám a objevte kouzlo Bad Kleinkirchheim!

Tip na webové stránky, na kterých naleznete výlety dle Vaší polohy: